ПРО НАС

Ми допомагаємо

Ми допомагаємо власникам сайтів з високою відвідуваністю створити повноцінний сервіс, до якого отримають доступ сотні тисяч користувачів. Ми вибудовуємо довгострокові відносини з партнерами.

Досвідчені адміністратори

Досвідчені адміністратори щодня стежать за операційними процесами, а налагоджений формат роботи і розподіл обов'язків серед робочих команд дозволяє стежити за змінами в динаміці реалізації проектів і своєчасно реагувати на них відповідно до встановленого плану розвитку проекту.

Фінансова інформація

Наші клієнти мають доступ до всіх статистичних даних, включаючи операційну і фінансову інформацію, щодо втілення проектів. Ми працюємо максимально прозоро і наполягаємо на тому, щоб наші партнери завжди були проінформовані про хід виконання проектів.

Наша діяльність

Обробка данних

Наша компанія надає послуги з обробки даних, розміщення інформації на веб-вузлах та іншої пов'язаної з ними діяльності. Ми візьмемо на себе вирішення всіх завдань, пов'язаних з наданням щоденних адміністративних послуг, а також послуг колл-центру.

Надання інформаційної допомоги

Фахівці наших комп'ютеризованих колл-центрів візьмуть на себе завдання з розподілу і обробки телефонних звернень, надання довідкової інформації щодо пропонованих послуг за запитом клієнтів, надання інформаційної допомоги клієнтам у вирішенні питань щодо послуг, які надаються, а також обробки і реагування на скарги споживачів.